Jan Montyn: Gedachten aan de vrijheid, 1978 - Verkocht

Jan Montyn: Gedachten aan de vrijheid, 1978 kopen? Bied vanaf 95!
  • Jan Montyn (1924-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Techniek: kleurenets

Afmeting beeld: 23 x 29,5 cm., blad 50 x 65 cm.

Oplage 3 van 20

Gesigneerd met potlood

Een passende lijst kan in overleg door Druktoets lijstenmakerij  worden geleverd.

Het werk is in goede staat: het papier vertoont een lichte golving maar dit is na professionele inlijsting niet meer zichtbaar.

Het werk wordt aangetekend verzonden

Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:23-11-2015 om 17:53
Eindtijd:29-11-2015 om 19:53
Biedingen (2)
vandijck
29 nov. / 19:45
€ 100
portebonheur
24 nov. / 16:10
€ 95