Jan Montyn, geen titel, ets - Verkocht

Jan Montyn, geen titel, ets kopen? Bied vanaf 200!
  • Jan Montyn (1924-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtig verzorgde afdruk van deze ets van Jan Montyn. Afmeting is 53x38, oplage 5/15 uit 1977. Door de kunstenaar gesigneerd.

Het werk kan voor € 10 goed verpakt worden verzonden, deze kosten komen voor rekening van de koper.

Na afspraak is het werk ook af te halen.

Dit item is verkocht voor 200,00
Starttijd:18-08-2013 om 13:34
Eindtijd:01-09-2013 om 13:34
kok
01 sep. / 13:29
€ 200