Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1982 |
Techniek | Ets/Aquatint |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 35 x 21 cm (h x b) |
Passe-partout | 65 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 30 |
Karakteristieke ets van Jan Montyn uit 1982. Aquatint ets op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd (29/30), in zuurvrij passe-partout. Deze ets is bekend onder verschillende titels; “Geluksboom”, “Gelukteken van het woud” en bij deze ets staat achterop “Tekens v/h Woud II”. In goede conditie; op de achterkant van het blad zit een ondiepe groef die licht doordrukt naar de voorkant. Niet storend, als je niet weet dat hij er zit valt hij niet op. Het blad kan eenvoudig uit het passe-partout worden gehaald.
Afmetingen: 65cm x 50cm (incl. passe-partout), 50cm x 31cm (blad), 35cm x 21cm (etsbeeld)
Werk kan bij aankoop worden opgehaald in Diemen (niet ver van het Kunstveiling kantoor in Amstelveen) of het kan goed verpakt en aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper. Bij ophalen krijgt de koper het werk inclusief passe-partout. Bij verzending zal het blad los verzonden worden, m.a.w. het blad zal uit het passe-partout gehaald worden.
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Op de achterkant van het blad zit een ondiepe groef die licht doordrukt naar de voorkant. Niet storend, als je niet weet dat hij er zit valt hij niet op. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 13-5-2021 om 21:35 |
Eindtijd | 17-5-2021 om 19:08 |