Jan Montyn: gemengde techniek, Oever

Jan Montyn: gemengde techniek, Oever  kopen? Bied vanaf 129!

Verkoopprijs: € 220,00

Jan Montyn: gemengde techniek, Oever  kopen? Bied vanaf 129!Jan Montyn: gemengde techniek, Oever  kopen? Bied vanaf 129!Jan Montyn: gemengde techniek, Oever  kopen? Bied vanaf 129!Jan Montyn: gemengde techniek, Oever  kopen? Bied vanaf 129!Jan Montyn: gemengde techniek, Oever  kopen? Bied vanaf 129!Jan Montyn: gemengde techniek, Oever  kopen? Bied vanaf 129!Jan Montyn: gemengde techniek, Oever  kopen? Bied vanaf 129!

Geplaatst door  FLM

8 verkochte items
  • Jan Montyn (1924-2015)

Uniek werk van Jan Montyn uit 1998, aquarel en potlood, gesigneerd onderaan in het midden. Montyn verwierf faam met zijn etsen maar liet ook een mooi oeuvre na van aquarellen, tekeningen en schilderijen. Dit werk draagt geen naam maar stelt ongetwijfeld een dorp voor langs de oevers van een rivier in Zuidoost-Azie.

Het werk is ingelijst in een metaalkleurige lijst, formaat 35,5 x 25,5 cm en gevat in een dubbel passepartout. De tekening zelf 26 x 17,5 cm.

Aanbieder verwierf dit werk rechtstreeks van de kunstenaar op een tournee in Thailand waar het blijkens een sticker aan de achterzijde ook werd ingelijst.

Dit item is verkocht voor 220,00

Starttijd:28-01-2018 om 21:41
Eindtijd:11-02-2018 om 20:41

Biedingen (9):

ByBike
11 feb. / 19:39
€ 220
vandijck
11 feb. / 19:39
€ 200
ByBike
11 feb. / 19:39
€ 190
vandijck
11 feb. / 19:39
€ 180
ByBike
11 feb. / 19:39
€ 170
vandijck
10 feb. / 20:06
€ 160
ArtAffairs
10 feb. / 20:06
€ 150
vandijck
29 jan. / 18:02
€ 139
ByBike
29 jan. / 13:20
€ 129