Affiche voor een Smithsonian Institution tentoonstelling met originele grafiek gedrukt door Mourlot Imprimeurs. Litho op papier, gesigneerd in de steen, uitgegeven in een oplage van 1500 stuks. In goede conditie.
Afmetingen: 72cm x 52cm (blad)
Goed
Een horizontale vouwlijn net onder de letters “Circulated by the Smithsonian Institution”. Ingelijst met passe-partout is het werk zeer goed.
Tot 5 kg.
€ 13,00
Naar België
€ 20,00
€ 20,00
Europese Unie
€ 25,00