Jan Montyn - ingelijste ets: Les collines de Totori - Japan - 1987 - Verkocht

Jan Montyn - ingelijste ets:  Les collines de Totori - Japan - 1987 kopen? Bied vanaf 175!

Verkoopprijs: € 245,00

Jan Montyn - ingelijste ets:  Les collines de Totori - Japan - 1987 kopen? Bied vanaf 175!Jan Montyn - ingelijste ets:  Les collines de Totori - Japan - 1987 kopen? Bied vanaf 175!Jan Montyn - ingelijste ets:  Les collines de Totori - Japan - 1987 kopen? Bied vanaf 175!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5415 verkochte items
Alle items van deze verkoper (314)
  • Jan Montyn (1924-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ingelijste ets van Jan Montyn uit 1987. Titel:  Les collines de Totori. (Japan; Chugoku; Totori ) Nummer: 27/30. Afmetingen incl. lijst: H55,5 x b70,5. Afmetingen ets: H37 x b48,5 cm. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

Verzenden/ophalen:

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in Hoek van Holland ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Verzenden is ook een optie. Let wel op het risico van glasbreuk.

Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijsten en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.

Conditie: in goede staat.

ZZETS

Jan Montyn (1924-2015)

Alle items van deze kunstenaar(50)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5415 verkochte items
Dit item is verkocht voor 245,00
Starttijd:14-09-2017 om 17:28
Eindtijd:25-09-2017 om 20:28
Biedingen (6)
gerben
25 sep. / 20:21
€ 245
dickwo
25 sep. / 20:21
€ 225
gerben
25 sep. / 20:21
€ 205
dickwo
25 sep. / 20:20
€ 195
gerben
25 sep. / 20:20
€ 185
dickwo
25 sep. / 19:28
€ 175