Jan Montyn - Jan Montyn - Exodus - gesigneerde ets - oplage 200 ex. - 1974

Jan Montyn - Jan Montyn - Exodus - gesigneerde ets - oplage 200 ex. - 1974 kopen? Bied vanaf 105!

Verkoopprijs: € 85,00

Jan Montyn - Jan Montyn - Exodus - gesigneerde ets - oplage 200 ex. - 1974 kopen? Bied vanaf 105!Jan Montyn - Jan Montyn - Exodus - gesigneerde ets - oplage 200 ex. - 1974 kopen? Bied vanaf 105!Jan Montyn - Jan Montyn - Exodus - gesigneerde ets - oplage 200 ex. - 1974 kopen? Bied vanaf 105!Jan Montyn - Jan Montyn - Exodus - gesigneerde ets - oplage 200 ex. - 1974 kopen? Bied vanaf 105!Jan Montyn - Jan Montyn - Exodus - gesigneerde ets - oplage 200 ex. - 1974 kopen? Bied vanaf 105!Jan Montyn - Jan Montyn - Exodus - gesigneerde ets - oplage 200 ex. - 1974 kopen? Bied vanaf 105!Jan Montyn - Jan Montyn - Exodus - gesigneerde ets - oplage 200 ex. - 1974 kopen? Bied vanaf 105!

Geplaatst door  Migdale1
FA. (9)

125 verkochte items
  • Jan Montyn (1924-2015)
GesigneerdHandgesigneerd

Exodus - gesigneerde ets - oplage 200 ex. - 1974

Deze iconische ets stamt uit 1974. Oplage 5/200.
formaat afbeelding 39 x 33 cm.
goede conditie.

De ets is ook opgenomen in 'Jan Montyn, Het grafisch werk' (Haarlem 2004), pagina 95. (zie foto's)

Dit item is verkocht voor 85,00

Starttijd:10-06-2018 om 18:36
Eindtijd:28-06-2018 om 20:51

bhvdiba
28 jun. / 19:07
€ 85