Jan Montyn: Kleurenets (aquatint), abstract - Verkocht

Jan Montyn: Kleurenets (aquatint), abstract kopen? Bied vanaf 140!
Jan Montyn: Kleurenets (aquatint), abstract kopen? Bied vanaf 140!Jan Montyn: Kleurenets (aquatint), abstract kopen? Bied vanaf 140!
  • Jan Montyn (1924-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie grote aquatint ets uit 1989 van de internationaal gerenommeerde kunstenaar Jan Montyn. Nummer 87 uit een oplage van slechts 100.

Grootte ets: 49cm x 40cm (beeld), 65cm x 50cm (papier).

Werk kan opgehaald of eventueel verzonden worden, verzendkosten voor de koper.

Dit item is verkocht voor 140,00
Starttijd:29-09-2013 om 21:54
Eindtijd:06-10-2013 om 21:54
xvanderwoude
05 okt. / 08:35
€ 140