Jan Montyn - Leçon d'amour

Jan Montyn - Leçon d'amour kopen? Bied vanaf 100!

Jan Montyn - Leçon d'amour

Verkoopprijs: € 126,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Montyn - Leçon d'amour kopen? Bied vanaf 100!Jan Montyn - Leçon d'amour kopen? Bied vanaf 100!Jan Montyn - Leçon d'amour kopen? Bied vanaf 100!Jan Montyn - Leçon d'amour kopen? Bied vanaf 100!Jan Montyn - Leçon d'amour kopen? Bied vanaf 100!Jan Montyn - Leçon d'amour kopen? Bied vanaf 100!Jan Montyn - Leçon d'amour kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  Marhuizen
FA. (1)

Lid sinds 2021
3 verkochte items
  • Jan Montyn (1924-2015)
Jaartal1989
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
Lijst65 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage19/25
Jan Montyn 1924-2015.
Abstractie.
Kleurets op dik papier.
Gesigneerd met potlood.
Ex nr 19/25.
Ingelijst in zilver kleurige lijst - hoekjes zijn licht beschadigd.

Dit item is verkocht voor 126,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:20-01-2021 om 16:56
Eindtijd:03-02-2021 om 21:46

Biedingen (2):

Han51
30 jan. / 15:59
€ 110
Mir1963
27 jan. / 21:54
€ 100