FA. (2)

Jan Montyn - oasis

Jan Montyn - oasis kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  gerboon
FA. (1)

11 verkochte items
  • Jan Montyn (1924-2015)
Jaartal1989
TechniekEts/Aquatint
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen33 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een fraaie ets van Jan Montyn. Getiteld; "Oasis" Het werk is genummerd II / III e.a. en rechtsonder gesigneerd: Montyn  1989De papiermaat is 50 x 33cm en de afbeelding is 38 x 13cm groot

Jan Montyn (1924-2015)

Alle items van deze kunstenaar(52)
Geplaatst door  gerboon
FA. (1)

11 verkochte items
50 cm
33 cm
Starttijd:21-02-2019 om 15:30
Eindtijd:05-03-2019 om 20:40
Openingsbod€ 100
ObjectlocatieLaren, Nederland
VerzendingWereldwijd