Jan Montyn - portret van een onnozel mens 1963 - Verkocht

Jan Montyn - portret van een onnozel mens 1963 kopen? Bied vanaf 120!

Verkoopprijs: € 96,00

Jan Montyn - portret van een onnozel mens 1963 kopen? Bied vanaf 120!Jan Montyn - portret van een onnozel mens 1963 kopen? Bied vanaf 120!Jan Montyn - portret van een onnozel mens 1963 kopen? Bied vanaf 120!Jan Montyn - portret van een onnozel mens 1963 kopen? Bied vanaf 120!

Geplaatst door  emfo
FA. (6)

Lid sinds 2018
93 verkochte items
  • Jan Montyn (1924-2015)
Jaartal1963
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen44 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage2/5 eigen druk
Fraaie ets op zwaar papier uit nalatenschap verkregen.  Eigen druk oplage 2/5 Vroeg werk uit 1963.De randen zijn verouderd, maar dit valt weg in een passe partout.

fraaie ets, randen zijn iets verouderd maar valt weg in passe partout

Jan Montyn (1924-2015)

Alle items van deze kunstenaar(48)
Geplaatst door  emfo
FA. (6)

Lid sinds 2018
93 verkochte items
52 cm
44 cm
Dit item is verkocht voor 96,00
Starttijd:18-05-2019 om 19:19
Eindtijd:28-05-2019 om 08:18
gadjogoes
27 mei / 22:52
€ 96