Jan Montyn - Raakpunt - Verkocht

Jan Montyn - Raakpunt kopen? Bied vanaf 90!
Jan Montyn - Raakpunt kopen? Bied vanaf 90!Jan Montyn - Raakpunt kopen? Bied vanaf 90!Jan Montyn - Raakpunt kopen? Bied vanaf 90!Jan Montyn - Raakpunt kopen? Bied vanaf 90!
  • Jan Montyn (1924-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1961
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen31 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage6/7 eigen druk
Interessant werk uit 1961, oplage 6/7 eigen druk. Op dun papier gedrukt. Wat kreukels rand rechts, maar valt weg in passe-partout.
Bovenrand ontbreekt, maar is niet afgesneden. Titel " Raakpunt"
Voor de liefhebber.

kwaliteit ets goed, smalle bovenrand, vouwtjes rechter zijrand maar valt weg in passe-partout

Jan Montyn (1924-2015)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (37)
Geplaatst door  emfo
FA. (6)

Lid sinds 2018
93 verkochte items
49 cm
31 cm
Dit item is verkocht voor 103,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-01-2020 om 15:51
Eindtijd:25-01-2020 om 19:24
Wilmavink1952
25 jan. / 19:16
€ 90