Jan Montyn - race a la lune - Verkocht

Jan Montyn - race a la lune kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 138,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Montyn - race a la lune kopen? Bied vanaf 100!Jan Montyn - race a la lune kopen? Bied vanaf 100!Jan Montyn - race a la lune kopen? Bied vanaf 100!Jan Montyn - race a la lune kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  emfo
FA. (6)

Lid sinds 2018
93 verkochte items
  • Jan Montyn (1924-2015)
Jaartal1962
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage4/8 eigen druk
Uit nalatenschap verkregen vroeg werk van Jan Montyn uit 1962. Oplage 4/8 eigen druk.
Afmetingen zonder rand:  42 hoog en 45 breed.
Fraai werk voor de liefhebber.

gedrukt op dik papier. In goede staat gezien leeftijd. Wat ouderdomsvlekken en punaisegaatjes in rand, maar deze vallen weg in passe-partout.

Jan Montyn (1924-2015)

Alle items van deze kunstenaar(52)
Geplaatst door  emfo
FA. (6)

Lid sinds 2018
93 verkochte items
54 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 138,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-12-2020 om 14:29
Eindtijd:22-12-2020 om 19:29
Biedingen (3)
kok
22 dec. / 18:44
€ 120
Wilmavink1952
22 dec. / 18:44
€ 110
kok
21 dec. / 21:30
€ 100