Jan Montyn - Solitude, ets (mooi ingelijst)

Jan Montyn - Solitude, ets (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 140!

Verkoopprijs: € 140,00

Jan Montyn - Solitude, ets (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 140!Jan Montyn - Solitude, ets (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 140!Jan Montyn - Solitude, ets (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 140!Jan Montyn - Solitude, ets (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 140!Jan Montyn - Solitude, ets (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 140!Jan Montyn - Solitude, ets (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 140!

Geplaatst door  Rosser
FA. (140)

2580 verkochte items
  • Jan Montyn (1924-2015)
GesigneerdHandgesigneerd

Misschien wel de mooiste ets van Jan Montyn uit de serie etsen die hij maakte voor Prent 190.  Met potlood gesigneerd, gedateerd (1971) en genummerd (5/190).  Zeer mooi, professioneel ingelijst, achter glas en met smetteloos, zuurvrij passe-partout.  Alles in uitstekende conditie.

Afmetingen: 72cm x 55cm (incl. lijst), 51cm x 35cm (binnen passe-partout)

Speciale prijs alleen voor deze Montyn veiling.  Dit werk wordt hier misschien niet meer aangeboden, of na vele maanden, en niet noodzakelijkerwijs tegen deze prijs.

Bezorgen met Swift Koeriers is eventueel mogelijk in overleg.

Dit item is verkocht voor 140,00

Starttijd:23-04-2017 om 20:08
Eindtijd:08-05-2017 om 19:08

sonjan
5 mei / 21:27
€ 140