Jan Montyn, z.t. (1992)

Jan Montyn, z.t. (1992) kopen? Bied vanaf 140!

Jan Montyn, z.t. (1992)

Verkoopprijs: € 150,00

Jan Montyn, z.t. (1992) kopen? Bied vanaf 140!Jan Montyn, z.t. (1992) kopen? Bied vanaf 140!Jan Montyn, z.t. (1992) kopen? Bied vanaf 140!

Geplaatst door  Doky63
FA. (1)

27 verkochte items
  • Jan Montyn (1924-2015)

Prachtige ingelijste ets van Montyn uit 1992. Nummer 1/60. Handgesigneerd met potlood.

Afmeting van de lijst is 68x57 cm. De ets zelf is 41x31 cm.

Bij voorkeur ophalen in Hilversum, maar desgewenst ook op te sturen.

Dit item is verkocht voor 150,00

Starttijd:01-03-2016 om 22:51
Eindtijd:08-03-2016 om 22:51

Biedingen (2):

Gien
8 mrt. / 22:16
€ 150
huiszo
6 mrt. / 13:17
€ 140