Jan Naezer - abstracte ets - 1980

Jan Naezer - abstracte ets - 1980 kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Jan Naezer - abstracte ets - 1980 kopen? Bied vanaf 20!Jan Naezer - abstracte ets - 1980 kopen? Bied vanaf 20!Jan Naezer - abstracte ets - 1980 kopen? Bied vanaf 20!Jan Naezer - abstracte ets - 1980 kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4931 verkochte items
Alle items van deze verkoper (215)
  • Jan Naezer (1951)
GesigneerdHandgesigneerd

Abstracte ets van Jan Naezer uit 1980. Nummer: 2/25.  Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd en gedateerd door de kunstenaar.  Afmetingen blad: h55 x b45 cm. Afmetingen werk: h47 x b37,5 cm. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

Conditie: in goede staat.

ZZABS

Dit item is verkocht voor 20,00

Starttijd:18-05-2017 om 19:15
Eindtijd:22-05-2017 om 20:15

Sirene
19 mei / 11:36
€ 20