Jan Naezer - zonder titel

Jan Naezer - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!

Jan Naezer - zonder titel

Verkoopprijs: € 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Naezer - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!Jan Naezer - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (73)

1504 verkochte items
Alle items van deze verkoper (35)
  • Jan Naezer (1951)
Jaartal2000
TechniekEts/Aquatint
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage2/25
Fraaie compositie van Jan Naezer
Gesigneerd en genummerd.
U kunt het werk vooraf komen beoordelen bij Rotor onze schatkamer in Gorinchem.
Na aankoop laten opslaan in onze verwarmde depot.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.
Ophalen met passe partout, verzenden zonder.

Jan Naezer (1951)

Alle items van deze kunstenaar(4) Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (73)

1504 verkochte items
72 cm
30 cm

Dit item is verkocht voor 69,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:13-01-2021 om 08:59
Eindtijd:25-01-2021 om 08:56

seerdent
24 jan. / 22:45
€ 60