Jan Olyslager - olieverf op doek: abstract - 1965

Jan Olyslager - olieverf op doek: abstract - 1965 kopen? Bied vanaf 150!
Jan Olyslager - olieverf op doek: abstract - 1965 kopen? Bied vanaf 150!Jan Olyslager - olieverf op doek: abstract - 1965 kopen? Bied vanaf 150!Jan Olyslager - olieverf op doek: abstract - 1965 kopen? Bied vanaf 150!Jan Olyslager - olieverf op doek: abstract - 1965 kopen? Bied vanaf 150!Jan Olyslager - olieverf op doek: abstract - 1965 kopen? Bied vanaf 150!Jan Olyslager - olieverf op doek: abstract - 1965 kopen? Bied vanaf 150!Jan Olyslager - olieverf op doek: abstract - 1965 kopen? Bied vanaf 150!Jan Olyslager - olieverf op doek: abstract - 1965 kopen? Bied vanaf 150!Jan Olyslager - olieverf op doek: abstract - 1965 kopen? Bied vanaf 150!Jan Olyslager - olieverf op doek: abstract - 1965 kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4932 verkochte items
Alle items van deze verkoper (212)
  • Jan Olyslager (1926-2010)
Jaartal1965
IngelijstIngelijst
Afmetingen65 cm x 80.5 cm (h x b)
Lijst67 cm x 82.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Olieverf op doek van Jan Olyslager.  Jaar: 1965. Het werk is linksonder gesigneerd en gedateerd. Afmetingen werk: H65 x b80,5 cm. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

ConditieRedelijk

Langs de randen verfverlies. Ook rechtsonder verfverlies. ie foto's. Craquelé links onder. Rechtsonder en links boven is het doek niet strak gespannen.

Sluit over 5d 13u 7m 10s
Openingsbod€ 150
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
VerzendingAlleen per koerier

Starttijd:22-07-2021 om 19:08
Eindtijd:02-08-2021 om 20:00