Jan Peeters - Abstract

Jan Peeters - Abstract kopen? Bied vanaf 160!
Jan Peeters - Abstract kopen? Bied vanaf 160!Jan Peeters - Abstract kopen? Bied vanaf 160!
  • Jan Peeters (1912-1992)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1976
TechniekPastel/Krijt
DragerKarton
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen45 cm x 55 cm (h x b)
Passe-partout60 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie krijttekening van Jan Peeters (1921-1992).  Gesigneerd rechtsonder “Jan Peeters 76”.

Het werk van deze Amsterdammer heeft vaak een Franse sfeer. Dit werk is mogelijk een ontwerp voor monumentaal kunstwerk, bijvoorbeeld een mozaïek.

Peeters werkte vooral op papier: aquarel, gemengde techniek, drukken.

Bij voorkeur op te halen in Almere.

Werk is in uitstekende conditie. Kleuren zijn fris gebleven. Werk in passe-partout.

Jan Peeters (1912-1992)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Jalmere
FA. (5)

Lid sinds 2020
31 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
85 cm
60 cm
55 cm
45 cm
Starttijd:13-05-2022 om 08:51
Eindtijd:27-05-2022 om 19:22
Openingsbod € 160
ObjectlocatieAlmere, Nederland
VerzendingAlleen per koerier