Jan Peeters - De Drie Gratiën

Jan Peeters - De Drie Gratiën kopen? Bied vanaf 60!
Jan Peeters - De Drie Gratiën kopen? Bied vanaf 60!Jan Peeters - De Drie Gratiën kopen? Bied vanaf 60!Jan Peeters - De Drie Gratiën kopen? Bied vanaf 60!Jan Peeters - De Drie Gratiën kopen? Bied vanaf 60!Jan Peeters - De Drie Gratiën kopen? Bied vanaf 60!Jan Peeters - De Drie Gratiën kopen? Bied vanaf 60!Jan Peeters - De Drie Gratiën kopen? Bied vanaf 60!Jan Peeters - De Drie Gratiën kopen? Bied vanaf 60!Jan Peeters - De Drie Gratiën kopen? Bied vanaf 60!Jan Peeters - De Drie Gratiën kopen? Bied vanaf 60!
  • Jan Peeters (1912-1992)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1959
TechniekAquarel
StijlExpressionistisch
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 cm x 50 cm (h x b)
Lijst45 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Peeters (1912-1992)

Goede conditie

Jan Peeters (1912-1992)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  Amsterdam75

95 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
62 cm
45 cm
50 cm
35 cm
Starttijd:31-10-2022 om 14:19
Eindtijd:09-11-2022 om 21:02
Openingsbod € 60
ObjectlocatieROTTERDAM,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa