Jan Peter van Opheusden - Nya Dousika's Woman

Jan Peter van Opheusden - Nya Dousika's Woman kopen? Bied vanaf 135!
Jan Peter van Opheusden - Nya Dousika's Woman kopen? Bied vanaf 135!Jan Peter van Opheusden - Nya Dousika's Woman kopen? Bied vanaf 135!
  • Jan Peter van Opheusden (1941)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
StijlRealistisch
OnderwerpNaakt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen90 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi  werk van Jan Peter van Opheusden.
U kunt het werk vooraf komen bekijken in de Schatkamer van galerie Rotor in Gorcum, na aankoop afhalen of verzenden via aangetekende post toegestuurd krijgen.

Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Jan Peter van Opheusden (1941)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (90)

2243 verkochte items
Alle items van deze verkoper (944)
62 cm
90 cm
Starttijd:13-08-2022 om 11:57
Eindtijd:27-08-2022 om 21:03
Openingsbod € 135
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland