Jan Peter van Opheusden - Stilleven - Verkocht

Jan Peter van Opheusden - Stilleven kopen? Bied vanaf 1!
Jan Peter van Opheusden - Stilleven kopen? Bied vanaf 1!Jan Peter van Opheusden - Stilleven kopen? Bied vanaf 1!Jan Peter van Opheusden - Stilleven kopen? Bied vanaf 1!
  • Jan Peter van Opheusden (1941)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2001
StijlExpressionistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen80 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage54/125
Fraai werk van Jan Peter Opheusden.  Gesigneerd en genummerd. Het werk verkeert in perfecte conditie. U kunt het werk vooraf komen bekijken bij galerie Rotor of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post.

Jan Peter van Opheusden (1941)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97 )

2607 verkochte items
Alle items van deze verkoper (478)
70 cm
80 cm
Dit item is verkocht voor 3,45 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:16-09-2022 om 13:26
Eindtijd:30-09-2022 om 22:15
Biedingen (2)
paradijsje
18 sep. / 13:33
€ 3
JohannavanDijk
18 sep. / 13:31
€ 1