Jan Ph. A. de Vries: Olieverf op doek, Bloemstilleven - Ingelijst

Jan Ph. A. de Vries: Olieverf op doek, Bloemstilleven - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 3,00

Jan Ph. A. de Vries: Olieverf op doek, Bloemstilleven - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Jan Ph. A. de Vries: Olieverf op doek, Bloemstilleven - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Jan Ph. A. de Vries: Olieverf op doek, Bloemstilleven - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Jan Ph. A. de Vries: Olieverf op doek, Bloemstilleven - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Jan Ph. A. de Vries: Olieverf op doek, Bloemstilleven - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Jan Ph. A. de Vries: Olieverf op doek, Bloemstilleven - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (277)

Lid sinds 2010
37129 verkochte items
Alle items van deze verkoper (274)
  • Jan Philippus Augustus de Vries (1904-1995)

Titel: Bloemstilleven
Jaartal: onbekend
Afmetingen lijst: 64 cm x 53 cm (doek: 56 cm x 44,5 cm)
Gesigneerd: Nee
Materiaal: Olieverf op doek
Ingelijst: Ja, in houten lijst.
Conditie: In goede staat, met wat zeer lichte beschadigingen langs de randen en het doek hangt ietwat slap op het spieraam.

Toeslag van 10 euro per gewonnen item:

Passe-partout/Lijsten:
Kleine beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven! Bij ingelijste werken achter glas vermelden wij altijd glasschade. Passe-partouts worden op geen enkele manier gegarandeerd en ook niet altijd meegezonden. Alleen als een werk niet uit het passe-partout te halen is, zal dit vermeld worden.

Wanneer u de hoogste bieder bent ontvangt u na afloop van de veiling van ons een factuur voor de aangekochte werken. Hierin vindt u de details m.b.t. de betaling. Werken kunnen worden afgehaald tijdens kantooruren in Amsterdam bij Kunstveiling.nl. U betaalt bij afhalen geen extra kosten.

Bezorgkosten met de koerier:
Meerdere aankopen bij de Veilingmeester of Veilingmeester_Collecties kunnen worden gecombineerd!

Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden):
Voor Zeeuws Vlaanderen betaalt u 25 euro toeslag.
Maximaal formaat 1.50m x 1.20m:  € 45,00 tot 10 ingelijste werken/doeken
Groter dan 1.50m x 1.20m: € 80,00 of meer dan 10 ingelijste werken/doeken
Vlaanderen:
Maximaal formaat 1.50m x 1.20m:  € 100,00 tot 10 ingelijste werken/doeken
Groter dan 1.50m x 1.20m: € 125,00 of meer dan 10 ingelijste werken/doeken
Wallonië:
Maximaal formaat 1.50m x 1.20m:  € 170,00 tot 10 ingelijste werken/doeken
Groter dan 1.50m x 1.20m: € 220,00 of meer dan 10 ingelijste werken/doeken

Garantie:

Bezichtigen:

Vragen:

Administratieve code:

QQAB

Dit item is verkocht voor 3,00

Starttijd:29-03-2016 om 11:37
Eindtijd:10-04-2016 om 11:37

Biedingen (2):

Frelly
10 apr. / 07:45
€ 3
Neefjes
9 apr. / 16:32
€ 1