Jan Plascokinsky: Lithografie, Tijger - Verkocht

Jan Plascokinsky: Lithografie, Tijger kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Geplaatst door  svalbardart
FA. (20)

Lid sinds 2010
1376 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Jan Plaskocinski (1919-1993)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtig handgesigneerd werkje van de Poolse kunstenaar Jan Plascokinsky. Het betreffende werkje is vw. het handige formaat gemakkelijk in te lijsten. Ook zeer geschikt als kunstkado!

Kunstenaar: Jan Plaskocinsky
Titel: Tijger
Lithografie, handgesigneerd
Afmeting blad: 14 x 15 cm

VERZENDING

Uw aankopen worden aangetekend verzonden. De zending is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.

Jan Plaskocinski (1919-1993)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  svalbardart
FA. (20)

Lid sinds 2010
1376 verkochte items
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:29-04-2017 om 14:39
Eindtijd:06-05-2017 om 18:39
reina
06 mei / 15:49
€ 10