Jan Ponstijn - Boom in landschap - Verkocht

Jan Ponstijn - Boom in landschap kopen? Bied vanaf 95!
Jan Ponstijn - Boom in landschap kopen? Bied vanaf 95!Jan Ponstijn - Boom in landschap kopen? Bied vanaf 95!Jan Ponstijn - Boom in landschap kopen? Bied vanaf 95!Jan Ponstijn - Boom in landschap kopen? Bied vanaf 95!Jan Ponstijn - Boom in landschap kopen? Bied vanaf 95!Jan Ponstijn - Boom in landschap kopen? Bied vanaf 95!
  • Jan Ponstijn (1883-1970)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1944
TechniekEts
StijlKlassiek
IngelijstIngelijst
Afmetingen33 cm x 21 cm (h x b)
Lijst46 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Dit item is verkocht voor 92,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-02-2020 om 10:54
Eindtijd:06-03-2020 om 20:18
Marcello020
06 mrt. / 20:11
€ 80