Jan Ponstijn - Steendruk dode vogel

Jan Ponstijn - Steendruk dode vogel kopen? Bied vanaf 75!
Jan Ponstijn - Steendruk dode vogel kopen? Bied vanaf 75!Jan Ponstijn - Steendruk dode vogel kopen? Bied vanaf 75!Jan Ponstijn - Steendruk dode vogel kopen? Bied vanaf 75!Jan Ponstijn - Steendruk dode vogel kopen? Bied vanaf 75!Jan Ponstijn - Steendruk dode vogel kopen? Bied vanaf 75!Jan Ponstijn - Steendruk dode vogel kopen? Bied vanaf 75!Jan Ponstijn - Steendruk dode vogel kopen? Bied vanaf 75!Jan Ponstijn - Steendruk dode vogel kopen? Bied vanaf 75!
  • Jan Ponstijn (1883-1970)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1947
TechniekGemengde Druktechniek
StijlRealistisch
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen29 x 23 cm (h x b)
Incl. lijst42.5 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer mooie en bijzondere steendruk van Jan Ponstijn met de voorstelling van een dode vogel.
Jan Ponstijn (Amsterdam 3 oktober 1883 – Bergen (NH) 11 januari 1970) was een Nederlandse kunstschilder, tekenaar, aquarellist, etser, fotograaf en meubelontwerper.
Zijn werk bevindt zich o.a. in het Regionaal Archief te Alkmaar en het Stedelijk Museum.

De lijst is prima, alleen het passe partout past niet goed.
De staat is goed en past bij de leeftijd. Bekijk de foto's goed om de staat te bepalen.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Alphen aan den rijn, Nederland
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Naar België € 40,00
Naar Duitsland € 40,00
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 120,00

Starttijd11-6-2023 om 22:14
Eindtijd25-6-2023 om 19:41
Openingsbod € 75
ObjectlocatieAlphen aan den Rijn,  Nederland