Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1945 |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 12 x 18 cm (h x b) |
Passe-partout | 37.5 x 38.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | WEERT, Nederland |
Starttijd | 7-8-2023 om 9:05 |
Eindtijd | 22-8-2023 om 7:52 |