Klaas van den Berg - Sculptuur uil in brons
Ton Schulten - Zeefdruk: Branding van de zon - 1999
Klaas van den Berg - Sculptuur athena in brons
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Religieus |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 24 x 20 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Het blad heeft ingelijst gezeten want er is een nauwelijks waarneembare verkleuring van een vorig passe-partout en er zitten een paar foxing puntjes in de marge en een lichte vlek onder de signatuur. Opnieuw ingelijst met passe-partout is het werk zeer goed. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 7-8-2023 om 5:41 |
Eindtijd | 14-8-2023 om 19:09 |