Jan Poortenaar, Paardenkoetsen in Londen bij avond, Ets - Verkocht

Jan Poortenaar, Paardenkoetsen in Londen bij avond, Ets   kopen? Bied vanaf 70!

Verkoopprijs: € 70,00

Jan Poortenaar, Paardenkoetsen in Londen bij avond, Ets   kopen? Bied vanaf 70!Jan Poortenaar, Paardenkoetsen in Londen bij avond, Ets   kopen? Bied vanaf 70!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3194 verkochte items
Alle items van deze verkoper (85)
  • Jan Poortenaar (1886-1958)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige ets door Jan Poortenaar.

Voorstelling van paardenkoetsen onder lamplicht bij avond in Londen.

Ets onder passepartout, beeldmaat 20x24, p.p.-maat 32x37

Gesigneerd in potlood r.o. 'Jan Poortenaar'

Volledig gegarandeerd

Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)

Jan Poortenaar (1886-1958)

Alle items van deze kunstenaar(11)
Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3194 verkochte items
Dit item is verkocht voor 70,00
Starttijd:19-03-2014 om 20:49
Eindtijd:26-03-2014 om 20:49
Strechgel
26 mrt. / 19:07
€ 70