Jan Prins - Cinema Boucher - Kleurets - Verkocht

Jan Prins - Cinema Boucher - Kleurets kopen? Bied vanaf 20!
Jan Prins - Cinema Boucher - Kleurets kopen? Bied vanaf 20!Jan Prins - Cinema Boucher - Kleurets kopen? Bied vanaf 20!Jan Prins - Cinema Boucher - Kleurets kopen? Bied vanaf 20!Jan Prins - Cinema Boucher - Kleurets kopen? Bied vanaf 20!
  • Jan Prins (1956)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1984
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen25 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/15
Kleurets door Jan Prins
Voorstelling getiteld: 'Cinema Boucher'
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Jan Prins 84'
genummerd en getiteld '1/15' en 'Cinema Boucher'
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Jan Prins (1956)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  lenteman
FA. (54 )

3290 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
32 cm
25 cm
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:24-07-2018 om 13:13
Eindtijd:31-07-2018 om 19:53
55TH
29 jul. / 21:12
€ 20