Jan Pzn. Franken - De blinde boer - Houtsnede - Verkocht

Jan Pzn. Franken - De blinde boer - Houtsnede kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Jan Pzn. Franken - De blinde boer - Houtsnede kopen? Bied vanaf 50!Jan Pzn. Franken - De blinde boer - Houtsnede kopen? Bied vanaf 50!Jan Pzn. Franken - De blinde boer - Houtsnede kopen? Bied vanaf 50!Jan Pzn. Franken - De blinde boer - Houtsnede kopen? Bied vanaf 50!Jan Pzn. Franken - De blinde boer - Houtsnede kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3194 verkochte items
Alle items van deze verkoper (85)
  • Jan Pzn. Franken (1896-1977)
Jaartal1928
DragerJapans Papier
StijlExpressionistisch
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen25 cm x 16 cm (h x b)
Passe-partout50 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Houtsnede door Jan Franken Pzn
Voorstelling getiteld 'De blinde boer'
Losbladig onder passepartout, gesigneerd en gedateerd '28' in potlood r.o.
Getiteld m.o. en annotatie l.o. 'handdruk'
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Jan Pzn. Franken (1896-1977)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3194 verkochte items
32 cm
50 cm
16 cm
25 cm
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:24-07-2018 om 13:12
Eindtijd:02-08-2018 om 21:09
duckhunted
02 aug. / 21:00
€ 50