Jan Reudink - Rood landschap

Jan Reudink - Rood landschap kopen? Bied vanaf 50!
Jan Reudink - Rood landschap kopen? Bied vanaf 50!Jan Reudink - Rood landschap kopen? Bied vanaf 50!Jan Reudink - Rood landschap kopen? Bied vanaf 50!Jan Reudink - Rood landschap kopen? Bied vanaf 50!Jan Reudink - Rood landschap kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  HenkBeltman

Lid sinds 2019
0 verkochte items
  • Jan Reudink (1939)
StijlExpressionistisch
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen80 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Rood landschap op linnen. Gespannen op aluminium spieraam. 80x80 cm2.

Jan Reudink: “Ik laat mij door niets en niemand leiden. Ik worstel, ik verlies en ik win. Ik laat mij uitsluitend leiden door mijn gevoel. Ik meng intuïtief mijn kleuren.” Een schilderij moet vanzelf ontstaan is Jan zijn mening. De vorm en de kleur dienen zich vanzelf aan. Een schilderij moet zinderen.

Jan Reudink (1939)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  HenkBeltman

Lid sinds 2019
0 verkochte items
80 cm
80 cm

Starttijd:14-10-2019 om 09:59
Eindtijd:27-10-2019 om 21:56
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieLochem, Nederland
VerzendingWereldwijd