Jan Roede - Gezamenlijk optreden - Verkocht

Jan Roede - Gezamenlijk optreden kopen? Bied vanaf 850!

Verkoopprijs: € 902,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Roede - Gezamenlijk optreden kopen? Bied vanaf 850!Jan Roede - Gezamenlijk optreden kopen? Bied vanaf 850!

Geplaatst door  Marcel63

Lid sinds 2017
1 verkochte items
  • Jan Roede (1914-2007)
Jaartal1973
StijlImpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen46.5 cm x 55.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Gesigneerd en gedateerd '73 (op de achterzijde) en gesigneerd aan de voorzijde olieverf op canvas. Afkomst Venduehuis te Den Haag. Prachtig kenmerkend schilderij voor de stijl van Jan Roede.

Dit item is verkocht voor 902,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-12-2020 om 10:02
Eindtijd:29-12-2020 om 11:27
ardworks
28 dec. / 11:36
€ 785