Jan Schaeffer - Haven - Gemengde techniek, Ingelijst

Jan Schaeffer - Haven - Gemengde techniek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 199!

Verkoopprijs: € 228,85 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
Jan Schaeffer - Haven - Gemengde techniek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 199!Jan Schaeffer - Haven - Gemengde techniek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 199!Jan Schaeffer - Haven - Gemengde techniek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 199!Jan Schaeffer - Haven - Gemengde techniek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 199!

Geplaatst door  daanj
FA. (24)

370 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
  • Jan Schaeffer (1923)
IngelijstIngelijst
Afmetingen46 cm x 76 cm (h x b)
Lijst79 cm x 99 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
JC 567
Jan Schaeffer
Haven
Gemengde techniek
46 x 76 cm
79 x 99 cm

Jan Schaeffer (1923)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  daanj
FA. (24)

370 verkochte items
99 cm
79 cm
76 cm
46 cm

Dit item is verkocht voor 228,85(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:03-04-2020 om 18:47
Eindtijd:15-04-2020 om 20:23

Aljan
3 apr. / 21:56
€ 199