Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2003 |
Techniek | Ets/Aquatint |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 32 x 52 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 25 exemplaren |
Als u het werk komt ophalen dan zit er een passe partout omheen, verzenden zonder.
Conditie | Nieuwstaat | ||
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 24-2-2021 om 13:24 |
Eindtijd | 3-7-2021 om 9:48 |