- Originele zeefdruk van Jan Schoonhoven (Delft, 26 juni 1914 – aldaar, 31 juli 1994)
- Handgesigneerd, gedateerd (1987) en genummerd (6/50) in potlood
- Condtie: In perfecte staat
- + Bijgevoegd: De originele verzamelmap "Vorm" met de 6 teksten van Hans Sleutelaar en Colofon (zonder de overige zeefdrukken van Schoonhoven)
- Conditie: in redelijke staat: met vlekken op de cover en elke pagina vertoont vergeling in de benedenhoek (zie foto's)
Wordt professioneel ingepakt en verzekerd verzonden incl. track en trace