Jan Schoonhoven (1914-1994) - Zeefdruk - Formatie - Verkocht

Jan Schoonhoven (1914-1994) - Zeefdruk - Formatie kopen? Bied vanaf 150!
  • Jan Schoonhoven (1914-1994)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefdruk van ZERO-kunstenaar Jan Schoonhoven in het formaat 50 x 32,5 cm (LxB), onderin met potlood gesigneerd 'Schoonhoven', gedateerd '1987' en genummerd '91/100'. Oplage is derhalve 100 exemplaren. Het werk is gedrukt op zwaar Terlio-papier en verkeert in staat van nieuw.

Dit item is verkocht voor 220,00
Starttijd:12-03-2018 om 10:05
Eindtijd:19-03-2018 om 10:05
Biedingen (8)
snaaks
19 mrt. / 09:41
€ 220
mien14
19 mrt. / 01:35
€ 200
kboelh
16 mrt. / 20:02
€ 190
Migdale1
16 mrt. / 10:54
€ 180
mopperkont
16 mrt. / 10:54
€ 180
Migdale1
16 mrt. / 10:54
€ 170
mopperkont
16 mrt. / 10:54
€ 160
Migdale1
12 mrt. / 22:14
€ 150