Jan Schoonhoven (1914-1994) originele grote litho, handgesigneerd,genummerd en oplage 100 stuks en gedateerd 1987.Dit is nummer 96. De afmeting is 54x 38 cm. Uitgever :Bebert te Rotterdam In mooie conditie ,nooit ingelijst geweest ,altijd in lade gelegen om kwaliteit en nette staat te behouden. De werken van Jan Schoonhoven zijn in vele vooraanstaande musea te vinden.
Misschien vind u het leuk om ook mijn andere kunstwerken op Kunstveiling.nl te bekijken onder verkopers naam:Mundicollection
Nieuwstaat
nooit ingelijst geweest en altijd in donkere lade opgeborgen om de staat mooi en netjes te houden
Tot 5 kg.
€ 10,00