Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1989 |
Stijl | Minimalistisch |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 300 |
Prachtige compositie van Jan Schoonhoven. Zeefdruk op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (1989) en genummerd (33/300). Gedrukt door Bernard Ruygrok, uitgegeven door het AMC. In mint conditie, altijd in map opgeborgen gebleven.
Afmetingen: 65cm x 50cm (blad), 54cm x 42cm (beeld)
Bij aankoop moet het werk bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O), maar het kan eventueel goed verpakt, aangetekend en extra verzekerd verzonden worden op kosten van de koper.
Conditie | Nieuwstaat | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 4-2-2020 om 15:16 |
Eindtijd | 15-2-2020 om 22:40 |