Ton Etman - liggend naakt in felle kleuren
Jacqueline Schäfer - Kleurenzeefdruk VROUW in GOUD Handgesigneerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1987 |
Stijl | Minimalistisch |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 33 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 100 |
LET OP! Laatste keer dat dit werk hier wordt aangeboden.
Mooie, karakteristieke compositie uit de portfolio Formatie van Jan Schoonhoven. Zeefdruk op Terlio papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (1987) en genummerd (83/100). Gedrukt door Ger Stahlhöfer, uitgegeven door Bébert. In mint conditie.
Afmetingen: 50cm x 33cm (blad), 41cm x 25cm (beeld)
Conditie | Nieuwstaat | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 30-8-2019 om 18:49 |
Eindtijd | 17-2-2020 om 17:25 |