Bruno Bruni - Kleurenoffset-litho FIORE Handgesigneerd
Joan Gardy Artigas - Kleurenlitho METAMORPHOSE uit 1985
Maya Wildevuur - Zomer 1989 in Hooghalen
Faiencerie de Gien - Escargot borden set 6 stuks – Porselein/aardewerk volgens Gien proces
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1987 |
Stijl | Minimalistisch |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 33 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 100 |
Mooie, karakteristieke compositie uit de portfolio Formatie van Jan Schoonhoven. Zeefdruk op Terlio papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (1987) en genummerd (83/100). Gedrukt door Ger Stahlhöfer, uitgegeven door Bébert. In mint conditie.
Afmetingen: 50cm x 33cm (blad), 41cm x 25cm (beeld)
Conditie | Nieuwstaat | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 26-5-2020 om 22:46 |
Eindtijd | 20-6-2020 om 13:36 |