Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1987 |
Stijl | Minimalistisch |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 33 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 100 |
Mooie, karakteristieke compositie uit de portfolio Formatie van Jan Schoonhoven. Zeefdruk op Terlio papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (1987) en genummerd (83/100). Gedrukt door Ger Stahlhöfer, uitgegeven door Bébert. In zeer goede conditie; nooit ingelijst geweest want altijd in map opgeborgen gebleven. Slechts miniem vouwtje in uiterste hoek linksonder (ver van het beeld) en lichte aantasting van het oppervlak van het blad in de uiterste hoek linksboven (weer ver van het beeld). Ingelijst met passe-partout is het werk perfect.
Afmetingen: 50cm x 33cm (blad), 41cm x 25cm (beeld)
Conditie | Zeer Goed | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 15-10-2020 om 12:36 |
Eindtijd | 8-11-2020 om 16:59 |