Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1987 |
Stijl | Minimalistisch |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 33 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 100 |
Mooie, karakteristieke compositie uit de portfolio Formatie van Jan Schoonhoven. Zeefdruk op Terlio papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (1987) en genummerd (83/100). Gedrukt door Ger Stahlhöfer, uitgegeven door Bébert. In zeer goede conditie; nooit ingelijst geweest want altijd in map opgeborgen gebleven. Slechts miniem vouwtje in uiterste hoek linksonder (ver van het beeld). Ingelijst met passe-partout is het werk perfect.
Afmetingen: 50cm x 33cm (blad), 41cm x 25cm (beeld)
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 5-3-2021 om 17:38 |
Eindtijd | 8-3-2021 om 19:42 |