Jan Schoonhoven 1914-1994 originele handgesigneerde,genummerde litho gedateerd 1987 in zwart witte expressionististische abstracte stijl van de Nul beweging/Zero beweging. Dit is nummer 96 van oplage 100 stuks. Afmeting 50 x 34 cm Uitgever Bébert, Rotterdam Neemt u graag ook een kijkje hier op Kunstveiling van mijn andere kunstwerken onder de naam Mundicollection.
Nieuwstaat
mooie nette staat en altijd veilig opgeborgen in ladekast
Tot 5 kg.
€ 10,00