Jan Schoonhoven Jr. - reliëf - ‘zonder titel’ - 2020

Jan Schoonhoven Jr. - reliëf - ‘zonder titel’ - 2020 kopen? Bied vanaf 950!
Jan Schoonhoven Jr. - reliëf - ‘zonder titel’ - 2020 kopen? Bied vanaf 950!Jan Schoonhoven Jr. - reliëf - ‘zonder titel’ - 2020 kopen? Bied vanaf 950!Jan Schoonhoven Jr. - reliëf - ‘zonder titel’ - 2020 kopen? Bied vanaf 950!Jan Schoonhoven Jr. - reliëf - ‘zonder titel’ - 2020 kopen? Bied vanaf 950!Jan Schoonhoven Jr. - reliëf - ‘zonder titel’ - 2020 kopen? Bied vanaf 950!
  • Jan Schoonhoven Jr. (1975)
Jaartal2020
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen30 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een zeer fraai reliëf van Jan Schoonhoven jr. uit 2020. Het week is gesigneerd op de achterzijde en is in zeer goede conditie.

Jan Schoonhoven Jr. (1975)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (7)
Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (53 )

855 verkochte items
Alle items van deze verkoper (32)
30 cm
30 cm
Sluit over 3d 8u 20m 32s
Openingsbod€ 950
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:23-11-2022 om 22:19
Eindtijd:05-12-2022 om 22:13