Zeldzame ZERO blinddruk van Jan Schoonhoven, handgesigneerd, gedateerd en genummerd 45/120 in potlood.
Uit de beroemde portfolio Geprägte Strukturen, destijds uitgegeven door Galerie M in Bochum.
In goede staat. Heel lichtjes vergeeld en in de buitenste blanke rechter bovenhoek en paar lichte vouwtjes.
Achterzijde bovenste 2 hoeken oude montagesporen.
Wordt zeer zorgvuldig verpakt en verzekerd en aangetekend verstuurd
Goed
Goed
Tot 2 kg.
€ 11,00