Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Freek van den Berg - Zonder titel
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1987 |
Stijl | Minimalistisch |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 33 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | Z |
Mooie, strakke compositie uit de portfolio Vorm van Jan Schoonhoven. Zeefdruk op Cambridge White papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (1987) en geletterd (T/Z). Gedrukt door Ger Stahlhöfer, uitgegeven door Bébert. In mint conditie.
Afmetingen: 50cm x 33cm (blad), 41cm x 25cm (beeld)
Conditie | Nieuwstaat | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 31-12-2020 om 12:12 |
Eindtijd | 11-1-2021 om 21:52 |