Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1987 |
Stijl | Minimalistisch |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 33 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | Z |
Mooie, strakke compositie uit de portfolio Vorm van Jan Schoonhoven. Zeefdruk op Cambridge White papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (1987) en geletterd (T/Z). Gedrukt door Ger Stahlhöfer, uitgegeven door Bébert. In mint conditie.
Afmetingen: 50cm x 33cm (blad), 41cm x 25cm (beeld)
Conditie | |||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 20-4-2021 om 16:55 |
Eindtijd | 1-5-2021 om 20:32 |