Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1987 |
Stijl | Minimalistisch |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 32.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 50 ex |
Dit werk wordt professioneel ingepakt en verzekerd verzonden incl. track en trace
Conditie | Nieuwstaat | ||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Sint-niklaas, België | ||
Objectlocatie | Sint-Niklaas, België |
Starttijd | 17-7-2019 om 15:56 |
Eindtijd | 28-7-2019 om 19:06 |