Han van Hagen - Het Wildrijk St. Maartenszee
Bernadette Leijdekkers - Simon Carmiggelt
Andy Warhol - Portret achter een camera Nat Finkelstein
Willem Vermaase - 8 zeefdrukken in map
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1987 |
Stijl | Minimalistisch |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 32.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 50 ex |
Wordt professioneel ingepakt en verzekerd verzonden incl. track en trace
Conditie | Nieuwstaat | ||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Sint-niklaas, België | ||
Objectlocatie | Sint-Niklaas, België |
Starttijd | 4-9-2019 om 10:58 |
Eindtijd | 9-9-2019 om 20:18 |